Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık

Koç Burcu Günlük Burç

Vatan Gazetesi Günlük Burç Yorumu
Esprili ve hoş sohbet yönünüz çevrenizde sempatik bir alan yaratırken bu özelliğinizden etkilenen insanların gönül penceresinde ayrı bir yer ediniyorsunuz. Ayrıca dostlarınıza yaşam sevgisi aşılıyorsunuz.

Aşk Yaşamı Günlük Burç Yorumu
Aşka olan inancınızı bir iç tartışmaya çeviren olumsuz tanıklıkların etkisinden kurtulacaksınız. Daha değişik bir bakışla, değişik etkilenmeler bugünlerde kaçınılmaz olabilir.

İş Yaşamı Günlük Burç Yorumu
Akşam saatlerinde bir iş bağlantınızla önemli bir görüşmeniz olacak. İşlerinizi aksatabilecek konularla uğraşlar içine girebilirsiniz. Bir konudaki tercihinizden fazla emin olmamanız gerekiyor.

Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu
Uzun zamandan beri sahip olmak isteyip de şimdiye kadar alamadığınız bir şey varsa bugün ona kavuşabilirsiniz. Biraz katısınız. Her şeyi mantık ve matematiğe göre yargılama eğilimlerindesiniz. İnsanlara daha yumuşak ve hoşgörülü bakmanız gerekiyor. Özellikle ailenizin bazı ihtiyaçları için maddi sarfiyat yapabilirsiniz fakat bu sizi sarsmayacaktır. İş ilişkileri ve uğraşlarıyla ilgilenmenizi zorlaştırabilecek olaylarla karşılaşmanız olasıdır. Aile meseleleri veya bir yolculuk işinize yoğunlaşmanızı önleyebilir.

Dikkat Günlük Burç Yorumu
Biraz daha geniş, anlamaya niyetli yaklaşımlarla sıkıntı çektiğiniz bir konudan uzaklaşacaksınız.

turk.net Günlük Burç Yorumu
Sürprizlerin üst üste geleceği bir dönemdesiniz. Bugünlerde yaşadığınız bazı hoşlukların aklınızdan kolay kolay çıkamayacağını hissedeceksiniz. Ümitli girişimlerinizin altında sağlam dayanaklar var. Birtakım beklentilerde çok yakınında olduğunuz fırsatlar söz konusu, şu günlerde uyanık olmanızda yarar var. Belirlemeleri etki altında kalmadan yapmanız gerekecek.

Para Durumu Günlük Burç Yorumu
Son günlerde bir yakınınıza verdiğiniz parasal destek, biraz sıkıntıya düşmenize neden olabilir. İş hayatınızdaki başarılarla doğru orantılı görünen beklentileriniz sizi şaşırtmayacak.

Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu
Bugün insanlarla uyum sağlamayı kendinize ilke edindiniz. Bu tavırlarınız çevrenizden yoğun takdir alıyor. Övgülerden hoşnut görünüyorsunuz. Partneri olmayan yalnız Koçlar, karşınıza çıkan kişiyi iyi değerlendirmelisiniz. Çünkü aradığınız kişiyi bulmuş olabilirsiniz.

Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu
Eve ve aileye yönelik uğraşlar sizi sorumlu kılmakta. Yerleşimi ilgilendiren pek sorun üzerinizde baskı kurarken, özel hayatınızda zor zamanlar söz konusu. Şimdilik sabırlı hareket etmeli fevri olmaktan kaçınmalısınız. Öncelik kazanan maddi konular ise dikkat gerektirmekte. Elinizdeki kaynaklar konusunda olası engeller planlarınızı aksatabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Burçlar hakkında daha fazla bilgiyi Burçlar sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca diğer sitemiz Günlük Burç Yorumları'na da göz atınız.