Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık

Koç Burcu Günlük Burç

Vatan Gazetesi Günlük Burç Yorumu
Sistemli çalışmayı bir önkoşul olarak görmeniz size başarıyı getiriyor. Ticari yeterliliğinize pek güven duymayışınız, bazı fırsatları kaçırmanıza neden oluyor. Hesapsız harcamalarınızdan artık vazgeçmelisiniz.

Aşk Yaşamı Günlük Burç Yorumu
Güzel davranışınız, kötü yorumlara yol açabiliyor. İlişkinizle ilgili olmayan bazı sorunlarınızı partnerinizden saklıyorsunuz. Ama davranışlarınız, küçük sıkıntılarınızı çok belli ediyor.

İş Yaşamı Günlük Burç Yorumu
Birkaç gün içinde alacağınız sevindirici bilgilerle, yeniden düzlüğe çıkacağınıza inancınız artacak. Son sarsıntınızda korumuş olduğunuz soğukkanlılığınızı, şu günlerdeki daha küçük problemlerde de sergileyeceksiniz.

Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu
Ne olursa olsun işlerinizi planlı ve programlı şekilde yürütmelisiniz. Kabiliyetlerinizi sergilemek için bir çok fırsatla karşılaşacaksınız. Bu gibi durumlarda boş vermemeli ve iyi bir zamanlama ile harakete geçmelisiniz. Zihinsel üstünlüğünüz ve diğer insanlarla olan iletişiminiz sizi onların gözlerinde büyütecek ve siz de gerçek kimliğinize bürüneceksiniz. Fakat bu arada üzerinize tembellik çökebilir. Bu duruma zihinsel olarak direnseniz de bedensel olarak böyle bir şeyi bekliyor gibisiniz. Aktif olmaya çalışmalı, işlerinizi zamanında bitirebilmek için gereken gayreti sarfetmelisiniz.

Dikkat Günlük Burç Yorumu
O kadar sorun etmeyip sabırlı davranırsanız, bir ilişkinizdeki olumsuz farklılaşmalardan korktuğunuz zararı görmeyeceksiniz.

turk.net Günlük Burç Yorumu
Önceden planladığınız bir alışverişi iptal etmeye yönelebilirsiniz, ama. birçok şeyi bu alışverişe bağlı olarak planladığınızı unutmamanız gerekiyor. Size önceden verilmiş olan bir söz, bugünlerde yerine getirilebilir. Gecikmiş bu söze karşı yaptığınız küçük anlaşmada, beklentilerinizin ötesinde kazanımlara hazır olun. Bir dostluk konusunda, daha fazla yapacağınız şeyler var.

Para Durumu Günlük Burç Yorumu
Beklenmedik oluşumlarla koruyamadığınız birikiminizi yeniden yerine koyma çabalarınız olacak. Uzun süreli ek kazanç çabalarınız, önümüzdeki günlerde sevinçler getirebilir.

Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu
Hırslı olmanız başarınıza engel olmayacaktır. Aksine gösterdiğiniz performans için takdir ediliyorsunuz. Hareketli ve çok yoğun bir güne hazırlı olmalısınız. Mutluluk kapıları yavaş yavaş aralanmaya başladı. Partnerinizin her konuda destekçiniz olduğunu göreceksiniz.

Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu
Ortaklaşa uğraşlar, yakın ilişkiler gündeminizde olacak. Hafta sonundan bu yana süregelen şartlar sizi zorlamakta idi. Bugün anlaşmalar ve beklediğiniz öneriler üzerinde durmalısınız. Ancak karar aşaması için henüz erken olacaktır. Başkalarıyla olan uyumunuza özen göstermeli, özellikle eşin duygusal durumu üzerinde hassaslıkla durmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Burçlar hakkında daha fazla bilgiyi Burçlar sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca diğer sitemiz Günlük Burç Yorumları'na da göz atınız.