Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık

İkizler Burcu Günlük Burç

Vatan Gazetesi Günlük Burç Yorumu
Yaka silktiğiniz talihsizlikler sona eriyor. Ekonomik olarak rahatlayacaksınız. Bir dost ortamında tanışacağınız biri sizi etkileyecek. İşinizdeki yoğunluk sizi yoruyor. Dinlenmek için kendinize biraz zaman ayırmalısınız.

Aşk Yaşamı Günlük Burç Yorumu
Bu akşamki buluşmanızda onun kendini ifade etmesini sağlamalısınız. Kendiliğinden bir şeylerin gelişmesine izin verirseniz daha doğal bir başlangıç yapabilirsiniz.

İş Yaşamı Günlük Burç Yorumu
Özel yaşamınızda gösteremediğiniz sabrı, iş yaşamınızda gösteriyor ve karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz. Epeydir süregelen olumsuzlukları bir, bir ortadan kaldıracaksınız.

Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu
Duygusal ilişkilerinizde sağlam ve mutlu bir döneme girmektesiniz. Bu dönemin kıymetini bilip, değerlendirmelisiniz. Süregelen bir ilişkiniz varsa onu evlilik aşamasına getirmeniz olasıdır. Günü devamlı hareket halinde geçirmeniz olasıdır. Bir kavga ya da anlaşmazlıkta size yardımcı olan veya sizden yana olan bir erkek sayesinde kazanacaksınız. Belki kendi isteğinizle belki de, küçük ihtimalle de olsa dış etkilerle son derece pasif olmayı seçebileceğiniz bir dönemdesiniz. Size önemli bir nasihat verilecek. Buna kulak verin.

Dikkat Günlük Burç Yorumu
Önemsediğiniz biriyle ilgili alacağınız olumsuz haberler sizi hareketlendirebilir.

turk.net Günlük Burç Yorumu
Bugünlerde iyimserliğiniz, size bazı kapıları açabilir. Yeni açılımlara yönelebilirsiniz. Bugün müthiş bir iyi niyet içindesiniz. Bu iyi niyeti bütün gün üzerinizde taşımak için, belli problemli insanlardan uzak durmak isteyeceksiniz. Atacağınız adımların öncesinde tekrar düşünme alışkanlığınız, adımlarınızın yerli yerine oturmasını sağlıyor.

Para Durumu Günlük Burç Yorumu
Paranın önemini biliyorsunuz. Birkaç yerde küçük yatırımlarınız var. Aile içinde bu anlamda bir disiplin oluşturmaya çalışıyorsunuz. Sıkıntılı dönem geride kalıyor.

Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu
Aşk yaşamınızda bir hayli mutlu bir gündesiniz. Taşları yavaş yavaş yerine oturtmaya başladınız. Olumsuzlukları bir kenara bırakmış, gelecek hayalleri kuruyorsunuz. Ancak partnerinizin ailesi sizinle aynı fikirde olmayabilir. Onları ikna etmek artık sizin elinizde...

Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu
Maddi durumunuzu yakından ilgilendiren önemli gelişmeler var. Başkalarından beklediğiniz destekler sizi zorlayabilir. Bütçenizi sağlamlaştırma çabası içinde olmalı, birikimlerinizi korumalısınız. Nakit durumunuzda yaşanan kısıtlı koşullar sizi ciddi önlemler almaya itecektir. Çalışma kapasitenizi zorlamanız halinde kişisel gelirlerinizi artırma başarısı gösterebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Burçlar hakkında daha fazla bilgiyi Burçlar sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca diğer sitemiz Günlük Burç Yorumları'na da göz atınız.